Bursa ITB Berlin Turizm Fuarı’nda Tanıtıldı

0
41

Gerçekleştirdiği yerel, ulusal ve uluslararası tanıtım faaliyetleriyle Bursa’yı tüm platformlarda etkin bir biçimde tanıtan Bursa Kültür Turizm ve Tanıtma Birliği kentin sahip olduğu turizm destinasyonu ile şehirde turizme dair sunulan ürün ve hizmetleri Bursalı turizm profesyonelleriyle birlikte Almanya’nın Berlin kentinde gerçekleştirilen ITB Berlin Turizm Fuarı’nda tanıttı.

Bursa Kültür Turizm ve Tanıtma Birliği Müdür Vekili Abdülkerim Baştürk ile Dış İlişkiler Sorumlusu Ali Kemal Selimoğlu’nun katılım sağladığı fuarda Bursa TGA,Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’na ait ülke standında tanıtıldı. Dünyanın en etkili beş turizm fuarı arasında sayılan ve çok sayıda ülkeden binlerce turizm profesyonelinin katılım gösterdiği fuarda Bursa Kültür Turizm ve Tanıtma Birliği fuar süresince kurmuş olduğu networkler sayesinde çok sayıda turizm profesyoneli ile bağlantı kurdu. Aynı zamanda dönem içerisinde Bursa’da gerçekleştirilebilecek yeni bir Bursa tanıtım programının düzenlenebilmesi adına turizm profesyonellerini şehre davet etti.

Bursa’dan çok sayıda turizm acentesi, sağlık turizmi kuruluşu ve otel işletmecilerinin katılım gösterdiği fuarda Bursa adına etkin bir turizm destinasyonu olan Almanya pazarının güçlendirilmesi adına çalışmalar gerçekleştirildi.