Ankara’da Gençlik Festivali Heyecanı

0
56

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayesinde düzenlenen ‘Tam Bana Göre Fest’ 5-9 Ekim 2022 tarihlerinde Ankara Millet Bahçesi’nde gerçekleştirildi.

Bursa Kültür Turizm ve Tanıtma Birliği üyesi Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından katılım sağlanan festivalde Bursa Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından oluşturulan Bursa standında Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin gençlik alanında yürüttüğü hizmetler ve Mahalle Gönüllüleri Projesi’nin tanıtımları gerçekleştirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen festivalde Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından oluşturulan ve 10.000 öğrencinin eğitimine destek verilen BURSKOOP Projesi Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından ödüle layık görüldü. Ödül Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Başkan Alinur Aktaş’a bizzat takdim edildi.

Festival alanı içerisinde gıda alanı içerisinde oluşturulan Bursa tadım masasında ise Bursa Kültür Turizm ve Tanıtma Birliği ve Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraki BURFAŞ A.Ş.’nin girişimleriyle kentin yerel lezzetleri festivali ziyaret eden vatandaşlarımıza tanıtıldı. Aynı zamanda stantta vatandaşların tadım yapabilmelerine de olanak tanındı.