Turizm Profesyonelleri Adrenalin Park’ta Buluştu

0
27

Bursa Kültür Turizm ve Tanıtma Birliği, Bursalı turizm profesyonellerine yönelik iç destinasyon tanıtımı çalışmalarına devam ediyor.

Yakın dönemde Büyükşehir Belediyesi, Orhaneli Belediyesi ve Kültür Turizm Tanıtma Birliği marifetiyle Bursa turizmine kazandırılan Kocasu Rafting Parkuru’nun turizm acenteleri, otel işletmecileri, sağlık turizmi kuruluşları, basın mensupları ve sosyal medya fenomenlerine tanıtımını gerçekleştirilen ve şehir merkezindeki turistik rotaların tanıtımlarının yanı sıra İznik, Gemlik, Mudanya, Mustafakemalpaşa, İnegöl, Kestel, Nilüfer ve Orhangazi’deki turistik tesislerle buluşarak turizme dönük çalışmalarını sektörün profesyonelleri ile paylaşan Kültür Turizm ve Tanıtma Birliği çalışmalarına adını macera sporları, doğası ve hizmet altyapısıyla sıkça söz ettiren Gürsu Adrenalin Park Turizm Tesisi’ne yönelik gerçekleştirilen tanıtım programıyla devam etti.

Bursa Kültür Turizm ve Tanıtma Birliği üyesi Gürsu Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen program Gürsu’nun Ericek Mahallesi sınırları içerisindeki Adrenalin Park Turizm Tesisi’nde Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık’ın katılımlarıyla başladı.

Bursalı turizm acenteleri, otel işletmecileri, sağlık turizmi kuruluşları, sosyal medya fenomenleri ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleştirilen programda Başkan Işık Gürsu Belediyesi’nin turizm alanında sürdürdüğü vizyon başta olmak üzere Adrenalin Park tesisinin sunumunu gerçekleştirdi.

Bursa Kültür Turizm ve Tanıtma Birliği Müdürü Abdülkerim Baştürk’ün de katılım gösterdiği programda Başkan Işık’ın konuşmalarının ardından Baştürk, Bursa Kültür Turizm ve Tanıtma Birliği’nin 2018 yılı itibariyle yapmış olduğu çalışmaları katılımcılara aktardı.

Gerçekleştirilen sunum ve konuşmaların ardından yapılan tesis gezisinde ise tesis içerisindeki hobbit evleri, bungalov evler, zipline parkuru, Kırlangıç Sofrası Restoranı ve atv turlar katılımcılara tanıtıldı.