KARAVANDA İFTAR SADAĞI’DA BİR BAŞKA GÜZEL

0
95

Gerçekleştirdiği yerel, ulusal ve uluslararası tanıtım çalışmalarıyla Bursa’daki tüm turizm dinamikleriyle birlikte Bursa’nın sahip olduğu eşsiz turizm destinasyonunu tanıtmayı sürdüren Bursa Kültür Turizm ve Tanıtma Birliği kentin yerel lezzetlerini ve turizm alanlarını tanıtmak adına Facebook, Instagram ve Twitter ağlarındaki gotobursa sosyal medya hesapları üzerinden ‘Karavanda İftar’ programına devam ediyor..

Bursa Gastronomi Turizmi Derneği Başkanı Ramazan Başan’ın moderatörlüğünde gerçekleşen program kapsamında Nev-i Çeşni restoranda Şef Barış Uysal tarafından pişirilen Bursa lezzetleri devamında Bursa’nın Orhaneli ilçesinde bulunan tabiat harikası Sadağı Kanyonu’na getirildi. Muradiye Külliyesi Camii İmamı M. Lütfi Taşçı ve Orhaneli Belediye Başkanı Ali Aykurt’un katılımıyla oluşturulan iftar sofrasında Bursa’nın birbirinden lezzetleri yemeklerinin tanıtımı yapıldı.

Bursa’nın yerel lezzetlerinin konu alınarak kentin diğer şeflerinin de katılımıyla sürdürülecek olan program Bursa’nın farklı ilçelerinde farklı konuklar ve belediye başkanlarının katılımıyla devam edecek.