İnegöl Belediyesi Ev Sahipliğinde Tecrübe Odaklı Enformasyon Programı Düzenlendi

0
51

Bursa Kültür Turizm ve Tanıtma Birliği tarafından birliğe üye belediyeler tarafından görevlendirilen meclis üyelerinin turizm alanında deneyim elde etmeleri adına İnegöl Belediyesi’nin ev sahipliğinde enformasyon ve istişare toplantısı adlı program gerçekleştirildi.

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban ev sahipliğinde Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, Bursa Kültür Turizm ve Tanıtma Birliği 1. Başkan Vekili ve İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta, Bursa Kültür Turizm ve Tanıtma Birliği 2. Başkan Vekili ve Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın ve meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleşen program İnegöl Mobiliyum Alışveriş Merkezi, DOSTUM Doğa Sporları ve Doğa Turizmi Merkezi, Gastro İnegöl, İnegöl Belediyesi Mesleki Eğitim Kursları ve Oylat Termal Turizm Tesisleri’nin tanıtımlarıyla devam etti.

Gerçekleşen program kapsamında düzenlenen toplantıda ise Bursa Büyükşehir Belediyesi Dış İlişkiler Dairesi Başkanı ve Bursa Kültür Turizm ve Tanıtma Birliği Müdürü Abdülkerim Baştürk birlik marifetiyle 2018 yılı ve sonrasındaki yapılan çalışmalar ve gelecek dönemde planlanan çalışmalara dair sunum gerçekleştirdi.

Bursa Kültür Turizm ve Tanıtma Birliği meclis üyelerinin talep ve önerileriyle devam eden toplantıda söz alan İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, İnegöl adına gerçekleştirdikleri kültür ve turizm odaklı projeler hakkında bilgi verirken katılan belediye başkanı ve meclis üyelerine teşekkür etti.