‘KARAVANDA İFTAR’ SADAĞI KANYONU’NDA DEVAM EDİYOR

0
78

Gerçekleştirdiği yerel, ulusal ve uluslararası tanıtım çalışmalarıyla Bursa’daki tüm turizm dinamikleriyle birlikte Bursa’nın sahip olduğu eşsiz turizm destinasyonunu tanıtmayı sürdüren Bursa Kültür Turizm ve Tanıtma Birliği kentin yerel lezzetlerini ve turizm alanlarını tanıtmak adına gotobursa (Facebook, Twitter ve Instagram) sosyal medya hesapları üzerinden ‘Karavanda İftar’ programına devam ediyor.

Bursa Gastronomi Turizmi Derneği Başkanı Ramazan Başan, Muradiye Külliyesi Camii İmamı M. Lütfi Taşçı, Bursa’nın duayen şefi Barış Uysal ve Orhaneli Belediye Başkanı Ali Aykurt’un katılımıyla gerçekleşen program Bursa’nın tabiat harikası kanyonu Sadağı Kanyonu’nda başladı.

Şef Barış Uysal tarafından oluşturulan menü dahilinde Nev-i Çeşni restoranda pişirilen Bursa yemekleri devamında programın yapılacağı Sadağı Kanyonu’nda programa konuk olan katılımcılara sunuldu. Bursa’nın yerel lezzetlerinin konu alınarak kentin diğer şeflerinin de katılımıyla devam edecek olan program Bursa’nın farklı ilçelerinde farklı konuklar ve belediye başkanlarının katılımıyla devam edecek.